اين طراحي رو براي يه خبرنامه تبليغاتي ( ازينا كه چند برگه واسه تبليغ به مغازه ها ميدن ) طراحي كردم و مربوط به آرايشگاه مردانه چهره ها هست كه در دو خيابون رشت شعبه داره  ، شايان يكي از دوستام پيگيريهاي اين كار رو انجام داد . در ادامه مطلب نمونه طراحي كه چاپ شد رو مي توانيد مشاهده كنيد ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه بیست و هفتم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 14:13 |

اين طرح تابلو مربوط به يه مغازه فروش سيسموني بچه هست كه در خيابان امام خميني نصب شده است و براي طراحيش مدت زيادي صرف شد تا طرح مورد نظر با توجه به سلايق مشتري توسط صاحب مغازه انتخاب بشه در ادامه مطلب آخرين طرح توسط مشتري انتخاب و چاپ شد . ( از دوستاني كه از وبلاگ ديدن مي فرمايند خواهشمندم با ديدن چند طرح براي يه كار انتظار نداشته باشند كه روال بر اين است كه بايد طراحيهاي بسياري براي كارشان انجام شود ،‌ اگر چنين انتظاري از جانب مشتري وجود دارد بديهي است كه هزينه طراحي نيز به همان نسبت بيشتر خواهد شد )


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و پنجم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 14:24 |

دههٔ فجر به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود در اینروز بزرگترین استقبال تاریخ دنيا از يك رهبر سياسي در تهران برگزار شد؛ بطوری که طول جمعیت استقبال کننده از آیت‌الله خمینی به ۳۳ کیلومتر رسیده بود. در ساعت ۹:۵۰ دقیقه بامداد روز دوازدهم بهمن هواپیمای حامل امام خمینی در میان تاستقبال مردم ايران در فرودگاه مهر آباد برزمین نشست. امام خمینی پس از ورود به فرودگاه و ایراد سخنرانی طبق برنامه‌ای که از قبل تنظیم شده بود عازم بهشت زهرا شد. امام خمینی در میان استقبال گسترده مردم ايران در ساعت یک بعد از ظهر وارد قطعه ۱۷ که محل به خاك سپاري شهدای انقلاب بود شد و سخنرانی خود را ایراد نمود . از آن سال به بعد هر ساله 12 تا 22 بهمن توسط مردم ايران جشن گرفته شده است .


به همين مناسبت بنرهاي زيادي براي ارگانهاي مختلف طراحي كردم ،‌ كه در ادامه مطلب ميتوانيد يك نمونه استند طراحي شده براي اداره ارشاد رشت طراحي كردم رو مشاهده كنيد :
ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 9:30 |
بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی بنر زیر رو برای شرکت داروسازی سبحان طراحی کرده بودم . ضمن عرض تسلیت بنر رو برای نمایش قرار خواهم داد :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه پنجم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 15:15 |

در سفری که به مشهد مقدس داشتم عکسهای زیادی ثبت کرده بودم . عکسی که در ادامه مطلب قرار دادم مربوط به همان سفر است . قبر مهدی اخوان ثالث بسیار مظلومانه در گوشه ای از حیاط مقبره فردوسی قرار گرفته . لازم به ذکر هست که عکسی که از قبر اخوان گرفتم رو ویرایش کردم :

در ادامه مطلب می توانید عکس اصلی را مشاهده کنید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه پنجم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 13:54 |

يكي از نمايندگي هاي ايرانسل واقع در خيابان فلسطين رشت به اسم پخش كادا كه پسر داييم مسئولش هست ، براي طراحي لوگوي شركت به من مراجعه كرد كه از بين طراحي هايي كه براشون انجام دادم طرح زير كه كنار آرم ايرانسل قرار داره انتخاب شد :

براي ديدن همه طرحهايي كه براي آرم اين شركت طراحي كردم مي توانيد به ادامه مطلب مراجعه كنيد...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه چهارم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 14:2 |

امروز يعني سوم بهمن ماه سال 1389 ساعت 9:30 آقاي دكتر محمود احمدي نژاد در سومين سفرش به استان گيلان در دوران رياست جمهوريش به شهر رشت وارد شدند و در ورزشگاه عضدي سخنراني داشتند به همين مناسبت بنرهاي زيادي در سطح استان براي خوشامدگويي نصب شد كه من هم چندين بنر براي ارگانهاي مختلف طراحي كردم كه سه نمونه را در زير مشاهده مي كنيد :

براي ديدن هر سه طرح به ادامه مطلب مراجعه كنيد ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در یکشنبه سوم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 18:8 |
تابلوي آفتابگردان خورشيد در خيابان امام خميني رشت ( نزديك شهرداري - روبروي پاساژ سالار )‌ نصب شد كه از بين چند طراحي كه انجام دادم طرح آخر در ادامه مطلب (‌طرحي كه عكس مزرعه آفتابگردان در زمينه دارد و كلمه خورشيد به رنگ قرمز است ) توسط مشتري انتخاب شده است :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه دوم بهمن ۱۳۸۹ و ساعت 13:37 |

نزديك دانشگامون ( پيام نور ) يه كافي نت بود كه طراحي تابلوش رو انجام دادم و طرح آبي توسط مشتري انتخاب شد . نصب تابلو رو هم تابلوساز لاغري انجام داد :

در ادامه مطلب طرح چاپ شده رو مشاهده كنيد...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه بیست و هشتم دی ۱۳۸۹ و ساعت 10:46 |

تابلوي مهران طب مربوط به يه شركت پخش لوازم پزشكي هست كه در چهارراه ميكائيل رشت نصب شده . اين تابلو رو براي همكارم آقا فرهاد عزيز كه دوست خوب من هست انجام دادم . طرح زرد رنگ توسط مشتري انتخاب و چاپ شد :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۸۹ و ساعت 19:42 |

تابلوی رحمت در میدان پاسداران رشت ( پل عراق ) نصب شده که مربوط به یه دوزندگی لباسهای نظامی هست که نصبش رو تابلوساز درخشان انجام داده ، به غیر از تابلو اصلی یه تابلو کوچک عمودی هم داشت که کنار تابلو اصلی ولی به طرف پیاده رو نصب می شد ، طرح زمینه آبی هم توسط مشتری انتخاب و چاپ شد (متاسفانه علارقم اینکه در همه تابلوها طرح اصلی توسط طراح پیشنهاد داده می شه ولی زیر تابلو باید امضای کسی که کار رو گرفته و نصب کرده رو قرار بدم ) :

در ادامه مطلب طرح زمینه آبی انتخاب و چاپ شده ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در یکشنبه بیست و ششم دی ۱۳۸۹ و ساعت 2:7 |

لوگوهای زیر رو برای یه کاشی فروشی نزدیک بیمارستان رازی رشت طراحی کردم که یکی رو برای درست کردن پلاستیک برجسته سردرب مغازشون انتخاب کنند که متاسفانه اجرا نشد :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه بیست و پنجم دی ۱۳۸۹ و ساعت 11:23 |

تابلوی بوتیک امیر حسین رو برای تابلوساز سامان طراحی کردم که طرح کارت ویزیتش هم به شکل تابلو طراحی شد که به صورت زیر بود :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه بیست و پنجم دی ۱۳۸۹ و ساعت 10:34 |

این تابلو رو حدود 2 سال قبل برای تابلوساز مجید طراحی کردم که تابلویی که نقطه های کلمه آرش با رنگ قرمز کار شده توسط مشتری انتخاب و اجرا شده است .( یه خاطره جالب از این تابلو این بود که مشتری تاکید داشت یه طرف عکش لاشه گوسفند و یه طرف تابلو عکس لاشه گاو گذاشته بشه و من فقط تصویر از گوشت گاو داشتم ، بعد همین عکس رو دفورم کردم و شبیه لاشه گوسفند کردم به مشتری هم گفته شد که رفتیم قصابی گوشت گوسفندی و عکس گرفتیم چون اگه مطلع می شد همون عکس هست رو تغییر دادیم اصلا قانع نمی شد !!!  به این می گن کلک رشتی!)

در ادامه مطلب طرح اجرا شده را مشاهده کنید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در جمعه بیست و چهارم دی ۱۳۸۹ و ساعت 12:49 |

تصاویر زیر مربوط به آرامگاه فردوسی هست که تو سفری که به مشهد داشتم به صورت آماتور ثبت کردم:

برای دیدن عکسهای بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه بیست و سوم دی ۱۳۸۹ و ساعت 23:41 |
تابلوی بازار بزرگ رشت رو برای شهرداری طراحی کردم که طرح زمینه آبی توسط کارفرمای مجری این تابلو انتخاب و چاپ شد . قابل ذکر هستش که طراحیهای  من با توجه به سلیقه و  سبک مشتریها انجام میشه و دلیل اینکه طراحی تابلو ورودی بازار رشت رو به شکلهای زیر انجام دادم این بود که به بازار افراد عام جامعه مراجعه می کنند پس باید نوشته ها خوانا و ساده باشه ...

در ادامه مطلب طرح اصلی اجرا شده که با زمینه آبی و نوشته آبی هست قرار دادم...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه بیست و سوم دی ۱۳۸۹ و ساعت 22:22 |

تابلو اهورا  در خیابون فلسطین نصب شد که طرح تابلو و کارت ویزیت رو به صورت زیر طراحی کردم :

در ادامه مطلب ، تصویر بزرگتر رو ببنید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه بیست و دوم دی ۱۳۸۹ و ساعت 22:9 |

تابلوي آكواريوم پرشين رو براي تابلوساز مازيار طراحي كردم كه طرح آخر قرمز در ادامه مطلب از سه طرح طراحي شده انتخاب و چاپ شد :ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه پانزدهم دی ۱۳۸۹ و ساعت 19:20 |

اين طرح مربوط به يه عكاسي به اسم مردمك هست كه براي آقاي بسارتي در زماني كوتاهي انجام دادم .طراحي اين كار رو با برنامه تري دي مكس (3dsmax) اجام دادم كه با اندكي تغييرات (‌مثل بيشتر شدن فاصله بين حرف م و ر - مــــــر ) هنگام اجرا نصب شد .


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه پانزدهم دی ۱۳۸۹ و ساعت 18:29 |
تابلوي ماهان اسپرت رو براي تابلوساز درخشان طراحي كردم ،‌ دو طرح آخر در ادامه مطلب چاپ شده است :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۸۹ و ساعت 11:24 |

تابلوي داروخانه دكتر حكيمي نژاد رو شركت خودمون يعني كانون تبليغاتي نئون كار اجرا كرده كه شامل تابلو فلكسي ، تابلو پلاستيك دو طرفه ، بنر ايستاده دو طرفه و كارت ويزيت بود در زير نمونه تابلوي اصلي رو قرار دادم ، در ادامه مطلب كليه طراحيهاي انجام شده رو قرار دادم ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و نهم آذر ۱۳۸۹ و ساعت 11:16 |

به مناسبت ماه محرم براي وبلاگ روم آرامش با شعر و موسيقي از روز اول تا 10 محرم هر شب يك بنر مربوط به اين ايام طراحي كردم كه در زير مشاهده مي كنين ( فرصت نكردم آدرس زير بنر ها رو كه براي وبلاگ ديگر زده بودم تغيير بدم و دوباره آپلود كنم ،‌اگر سفارشي در ابعاد ديگر داريد به راحتي مي تونم با كيفيت چاپي و سايزهاي متفاوت تغييرشون بدم ) ، در ضمن ‌نظير اين طرحها رو در جاهاي مختلف و ارگانهاي مختلف در ابعاد بزرگتر براي بنر طراحي و چاپ كردم  :

در ادامه مطلب مي توانيد هر 10 بنر طراحي شده رو ببينيد ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه بیست و سوم آذر ۱۳۸۹ و ساعت 14:49 |

این کار اولین کار سه بعدی من هست که بابتش اجرت گرفتم و انجامش رو فقط در 2 ساعت انجام دادم . طرح مربوط به یه مکانی هست که قراره تالار پذیرایی بشه و قبل از اینکه نمای ساختمون اجرا بشه باید به مشتری نشون داده می شد تا ببینه کلیت کار چه جوری میشه که با برنامه 3dsmax انجامش دادم. در ادامه مطلب نمای اصلی کار رو به همراه طرح کامپوزیتش مشاهده کنید .


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۹ و ساعت 20:58 |

تابلوی شیرینی فروشی آفتاب رو که دو شعبه در میدان مصلی (توشیبا) و میدان یخسازی رشت دارند ، من طراحی کردم که برای کارت ویزیت نیز به من مراجعه کردند :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۹ و ساعت 13:27 |

تابلو دوزندگی ارتش رو در محله پل عراق رشت توسط تابلو ساز درخشان نصب شد ، یه کار دیگه هم در این خیابون به اسم رحمت نصب کرد که در آینده به نمایش می گذارم.:ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۹ و ساعت 13:24 |

حدود 3 سال قبل از طریق یکی از دوستان خانمی به من برای طراحی یه پوستر مراجعه کرد که طراحیش مربوط به عسل بود که می خواست برای شرکتی در آلمان ایمیل کنه ،  4 نوع محصول داشتند که قرار شد زمینه کارشون فقط تغییر کنه :

در ادامه مطلب هر 4 طرح را مشاهده کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۸۹ و ساعت 12:25 |

کارت زیر مربوط به یک طلافروشی هست که تابلوش رو هم خودم انجام داده بودم و تابلوسازش آقای درخشان بود :

در ادامه مطلب تصویر کارت رو در ابعاد بزرگتر ببینید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۸۹ و ساعت 19:53 |
به مناسبت میلاد امام رضا بنرهای زیادی برای ارگانهای مختلف طراحی کردم ، یکی از نمونه های انجام شده رو برای وبلاگ روم آرامش طراحی کردم که در ادامه مطلب نمونه او رو قرار دادم ...

میلاد امام رضا (ع) بر مسلمین جهان و بازدیدکنندگان محترم تبریک و تهنیت باد .


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و ششم مهر ۱۳۸۹ و ساعت 19:44 |
تا حالا از شرکت خودمون کاری رو برای طراحی قرار نداده بودم در حالی که کارهای زیادی رو خودمون اجرا کردیم در پست امروز یکی از کارهایی رو که امروز چاپ کرده بودیم رو برای نمایش قرار دادم . میتونید در ادامه مطلب همه طرحهای انجام شده را بیبینید ، لازم به ذکر می دونم که بگم اون طرحی که مثل کاغذ پاره شده هست و ضمینه اش زرد نارنجی هست توسط مشتری انتخاب شد که در طراحیهای ادامه مطلب در آخر از همه گذاشتم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۸۹ و ساعت 20:37 |

کارت زیر رو حدود 2 سال قبل طراحی کرده بودم برای یدن طراحی در ابعاد بزرگتر به ادامه مطلب مراجعه کنید...ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه نوزدهم مهر ۱۳۸۹ و ساعت 19:34 |