این کار در فصل پائیز و مهر ماه در خیابان اعلم الهدی رشت ، توسط تابلوساز نصابان نصب شده است که طراحی اون رو در دو طرح انجام دادم ، طرح چاپ شده را در ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه پنجم مهر ۱۳۸۹ و ساعت 17:36 |

این تابلو توسط تابلوساز حسنی نصب شد . برای دیدن هر دو طرح انجام شده به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه نهم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 12:39 |

نصب این تابلو توسط تابلوساز نصابان انجام شد ، برای خواندن تمام مطلب و مشاهده کلیه طراحی های انجام شده به ادامه مطلب مراجعه کنید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه سوم شهریور ۱۳۸۹ و ساعت 10:40 |

طرح تابلوی موبایل پادرا که قبلا کارت ویزیت اون رو گذاشته بودم رو برای نمایش در ادامه مطلب قرار دادم ، طرحهای دیگه رو هم انجام دادم که در نهایت طرح با زمینه سنگ ( داخل مغازه اون نما رو داشت ) انتخاب و چاپ شد . زحمت اجرای تابلو هم با تابلوسازی سماع قلم بود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:34 |

این طرح رو تابلوساز مازیار نصب کردن ، طرح چاپ شده رو در ادامه مطلب قرار دادم ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 18:45 |

چند وقت پیش عزیزی می گفتند که تو این دولت تمام بودجه صرف مسائلی مثل ساخت زندان میشود! من خودم به عنوان طراح بیشتر از 180 تابلو برای مدارسی که جدیدا احداث شده بودند طراحی و چاپ کردم و این فقط مدارسی بود که توسط یکی از کارفرمایان نوسازی مدارس آن هم در استان گیلان انجام می شد (بقیه مجریها در گیلان و سایر استانها بماند ). در دولت نهم مدارس زیادی احداث شد ، در استان گیلان چند کارفرما برای مدارس فعالیت داشتند که یکی از آنها کار نصب تابلوهای مدارس ساخته شده را به جناب آقای کریمی داده بودند و ایشان جهت طراحی و چاپ تابلوها به ما مراجعه می کردند . در زیر 12 طراحی از تابلوهای اجرا شده توسط اینجانب را قرار دادم که بقیه تابلوها با الگوگیری از همین طرحها ولی با تغییر نوشته ها چاپ می گشتند :

برای دیدن همه طرحها به ادامه مطلب مراجعه کنید...ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه بیست و سوم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:7 |
کار زیر مربوط به تعمیرگاه و فروشگاه موتور سیکلت واقع در منطقه جمعه بازار اطراف صومعه سرا هست . توسط تابلو ساز سجاد نصب شد .لازم به ذکر هستش که  تابلو زمینه آبی اجرا گردید.

برای دیدن طرح انتخاب شده توسط مشتری به ادامه مطلب مراجعه کنید...


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:43 |
آرایش و پیرایش جنتلمن رو خود مشتری مستقیم و بدون واسطه برای طراحیش تشریف آورد و طرحی که نماد آرایشگر داره با اندکی تغییرات توسط مشتری انتخاب شد .

برای دیدن طرح به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:40 |
این کار از جلو نور داشته یعنی پروژکتور جلوش نصب شد و فلکس پشت نور دار نبوده . طراحی زمینه سفید توسط آقای مرتضی فروغی ( تابلوسازی نصابان ) نصب و اجرا شد .


 برای دیدن طرح انتخاب شده توسط مشتری به ادامه مطلب مراجعه کنید ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:36 |
این تابلو نرسیده به میدان گیل (ترمینال) ، داخل کوچه پیام نور نصب شده ، نکته جالب اینه که نزدیک دانشگاهمه هر وقت میرم دانشگاه میبینمش کلی حال می کنم! داخل طرح ، کنار موبایل یه جای خالی هست که گفت بعدا خط ثابتش رو کنارش با برچسب می زنه (چون امکان داشت تغییر مکان بده).

برای دیدن طرح به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در جمعه یکم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:27 |
این تابلو توسط آقای بسارتی که نقاشی های مهد کودک زیبایی از خودشون در سطح رشت به یادگار گذاشتن اجرا شده (یه چیز جالب دیروز که 28 تیر ماه سال 89 باشه آقای بسارتی صاحب فرزند شدن که بهشون از همین جا تبریک می گم )، تابلوی زمینه قرمز توسط مشتری انتخاب شده و در خیابان گلسار رشت نصب گردیده است.(ابعاد اصلی تابلو 350x150 بود )


برای دیدن همه طرحها و طرح چاپ شده به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 15:37 |

دو تا طرح زیر مربوط به تابلوی یک سوپر مارکت واقع در گلباغ نماز شهر رشت است که تابلوساز اشکان نصبش رو انجام داده ، طرح زرد توسط مشتری انتخاب و چاپ شده است .


برای دیدن هر دو طرح و طرح چاپ شده به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 15:28 |

این تنها طرح تابلویی هست که از من خارج از ایران نصب شده ، فکر نکنم حالا حالاها دوباره پیش بیاد واسم . ماجرا این بود که دوست یکی از تابلوسازای رشت ( مجید نئون ساز ) برای صرفه جویی در هزینه ، چون هزینه چاپ تو آلمان واسش زیاد تموم می شد تصمیم گرفت چاپ تابلوی کیوسک خودش رو تو ایران بزنه بعد آلمان بفرسته ( حساب کرده بود هزینش کمتر  می شد ) اینطوری شد که سفارش رو به دوستش که آقا مجید باشه داد ، اون هم برای طراحی و چاپش اومد شرکت ما . منم براش 2 تا طراحی انجام دادم که رنگ آبی نهایتا تایید و چاپ شد. در ضمن ابعاد تابلو 750 در ارتفاع 55 بود و کیوسکش سه دهانه داشته به خاطر همینه که عکسها و نوشته ها داخل طرح به این شکل که می بینین چیده شدن .


برای دیدن هر دو طرح به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در جمعه بیست و پنجم تیر ۱۳۸۹ و ساعت 5:33 |

 این تابلو رو واسه یکی از تابلوسازای با هنر رشت ( نقاشی چهره رو خیلی زیبا انجام میدن) به اسم محمود که اسم تابلو سازیش رافائل هست طراحی کردم که تابلوی زمینه صورتی - بنفش (طرح آخر) توسط مشتری انتخاب و نصب شده . لازم به ذکره که آدرس این مغازه تو خیابون لاهیجان ، نرسیده به سه را پاستوریزه شهر رشت هست و اون دستی که دزدگیر ماشین داره و تو طرح صورتی میبینین به صورت برجسته روی تابلو کار شده.

برای دیدن کلیه طرحها به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 19:53 |

داخل یکی از نظرات سوال شده بود که در مورد کامپیوتر طرحی زدم یا نه ، به خاطر همین گشتم یکی از کارهایی که در این زمینه طراحی کرده بودم رو قرار دادم . آدرس جایی که نصب شده رو نمی دونم ولی اسم تابلوسازی که نصبش کرد آقا حجت ( تابلوسازی مازیار) بود . تابلوی با زمینه یاسی توسط مشتری انتخاب و چاپ شد.

برای دیدن همه طرحها به ادامه مطلب مراجعه کنید...

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه بیستم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 16:29 |
والا من خودمم موندم هلیم درسته یا حلیم ، به هر دو صورت اینور اونور رو تابلوها و مغازه ها دیدم ! به هر حال صاحب کار تاکید داشت که هلیم نوشته بشه ، ما هم این طوری نوشتیم ، درست یا غلط گردن خودش!

هلیم گلسار یه مغازه هلیم پزی تو خیابون گلسار شهر رشت هست ، کارش هم درسته  صاحب مغازه برادر یکی از همکارای تابلوساز ما به اسم آقای محمد حسنی هست ( خطاط ممتاز هستن ) ، خلاصه چه طراحی چه چاپ سعی کردیم چیزی کم نذاریم . برادر آقای حسنی طرح زمینه مشکی ( طرح دوم که داخلش زرد کار شده )  رو انتخاب کرد ، آقای حسنی هم زحمت نصبش رو کشید.

 

 برای دیدن کلیه طرحها و طرح چاپ شده به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در یکشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 16:0 |

سال 87 بود ، یه آقایی اومده بود (مازندرانی) می خواست واسه محیط داخلی هتلش که اسمش پاتریس بود تابلو سفارش بده ، فکر کنم هتل پاتریس تو رامسر یا چابکسر باشه ، داخل هتل بخشهای مختلف داشت ، مثل کافی شاپ ، شیرینی سرا ، فست فود و... که صاحب کار می خواست بالای هر مکان یه تابلویی بزنه که مربوط به اون فعالیت باشه ، همه کار طراحی رو به من سپرد ، فقط 2هفته بعد اومد چاپ رو گرفت و برد. 4 طرح زیر مربوط به سفارش همین تابلوهای هتل پاتریس هست :

 برای دیدن همه طرحهای چاپ شده به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه پانزدهم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 15:59 |

این دو طرح مربوط به تابلوی یکی از تابلوسازای معروف استان گیلان به اسم سروش (صفر) کریمی هست که تابلوهای نوسازی مدارس استان گیلان مهمترین تابلوهایی هست که اجرا میکنه . تابلو زمینه سفید مربوط به مغازه قبلیش بود که الان مکانش رو تغییر داده و تابلو جدیدش رو باز من طراحی کردم ( البته یه مدت با هم قهر بودیم! D-: به خاطر همین تابلو دومش رو ، اول داده بود به یکی دیگه طراحی کنه ، بعدش که آشتی کردیم خودش از طرح تابلوی جدیدش خوشش نیومد این بود که دوباره سفره رو عوض کرد ولی این بار باز طرح من رو برای مغازش انتخاب کرد . بعدا طرح مدارس رو هم تو وبلاگ نمایش میدم .

برای مشاهده طرهها به ادامه مطلب مراجعه کنید ...ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه سیزدهم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 16:35 |

این سه طرح رو که مشاهده می کنین ، جاهای مختلف شهر رشت اجرا و نصب شده ، ولی چون فقط یک نمونه به مشتری نشون داده بودم و هر سه تا طرح مربوط به آرایشگاه زنانه بود ،به خاطر همین با هم تو یه مطلب برای نمایش گذاشتمشون. (خانمها خیلی سختگیر هستن!!)

برای دیدن همه طرحها به ادامه مطلب مراجعه کنید...

 


 


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه هشتم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 15:26 |

این کار جز طرحهای اولم بود ، برای اون دوره از کارم و اون سطح تجربم نسبتا  راضی کننده بوده  واسه خودم . در ضمن طرح آبی انتخاب شده توسط مشتری چون استقلالیه سرسخت بود!

برای دیدن طرح انتخاب شده توسط مشتری به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه هشتم خرداد ۱۳۸۹ و ساعت 15:22 |

این مغازه بعد از فلکه فرزانه قبل از نمایندگی سایپا قرار گرفته که طراحیش رو انجام داده بودم :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در جمعه هفدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ و ساعت 16:51 |

طراحی تابلو تولیدی پوشاک آناهیتا که حتما ساکنین رشت دیدن ( واقع سه را خیابان تختی و شریعتی ) رو برای تابلوساز حسنی طراحی کردم :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در شنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۸۹ و ساعت 16:48 |
تابلوی زیر در گلباغ نماز رشت توسط تابلوساز عاشورپور نصب شد که من طراحی کردم :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه هجدهم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 16:46 |

تابلوی زیر رو برای تابلوساز فرشید طراحی کردم و در زرجوب رشت (اول امین ضرب) نصب شده :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه هفدهم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 16:45 |

تابلوی مسکن سپر رو برای تابلوساز کریمی طراحی کردم :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه دوازدهم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 16:42 |

تابلوی زیر را برای یک زیتون فروشی در رودبار طراحی کردم که نصاب آن آقای کمالی بود ...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در سه شنبه دهم فروردین ۱۳۸۹ و ساعت 16:40 |

تابلوی زیر مربوط به یک مغازه پوشاک واقع در  ابتدای خیابان شیک رشت هستش. مشتری به عقاب علاقه داشته ، بنا به درخواست خودش از عکس عقاب در طراحی تابلو استفاده شده ، لازم به ذکره که طرح زرد توسط مشتری انتخاب شده و الان هم این مغازه هنوز با همین تابلو  مشغول به کاره. امیدوارم که تابلو به نظرتون زیبا بیاد:برای دیدن طرح انتخاب شده توسط مشتری به ادامه مطلب مراجعه کنید...


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در جمعه هفتم اسفند ۱۳۸۸ و ساعت 15:12 |

تابلوهاي وو هم مربوط به كارهاي آقاي ارشادي هست كه تابلوهاي فروشگاههاي لوازم آرايشي بهداشتي استان گيلان و به خصوص رشت رو گرفته بود و چند نمونه براي تبليغ محصولات وو هم برايش طراحي كردم . كه تابلوي زمينه ياسي در خيابان امام خميني ( نزديك شهرداري ) اجرا شده و هنوز از طرحهاي ديگه جايي از نمونه هاي ديگه اجرا نشده است :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در دوشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۸ و ساعت 20:44 |

تابلوي ليدي رو هم براي آقاي ارشادي انجام دادم ، كه از بين نمونه هايي كه طراحي كردم تا مشتري انتخاب كنه طرح زمينه صورتي انتخاب و در خيلي از فروشگاههاي لوازم آرايشي و بهداشتي اجرا شد و ممكن است از بين طرحهاي ديگر نيز در آينده طرحي انتخاب شود :


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۸ و ساعت 19:54 |

تابلوهاي سن سيرو رو براي آقاي ارشادي كه كارفرماي تابلوهاي تبليغاتي محصولات سن سيرو در استان گيلان هستند انجام دادم كه هر دو طرح سفيد و زرد در سطح رشت اجرا شده است :


تابلوي فوق در ابتداي خيابان مطهري ( چهارراه ميكائيل) نصب شده است .
ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط میثم در پنجشنبه هفتم خرداد ۱۳۸۸ و ساعت 19:25 |